Promo Section

Часові ремінці зі шкіри в майстерні Chronus Time

Ремінець це один з найважливіших елементів дизайну швейцарського годинника. Ми можемо підібрати Вам оригінальний шкіряний ремінь для годинника або пошити його за індивідуальним дизайном. Фахівці Chronus Time готові виготовити ремінець з натуральної шкіри будь-якої складності, в розмірі під Ваш швейцарський годинник, а також з тисненням логотипу будь-якої годинникової марки. У нас є великий асортимент матеріалів, починаючи від повсякденної шкіри теляти і закінчуючи скатом.

Замовити ремінь для годинника

Еволюція годинника завдяки технічному прогресу, йшла шляхом їх удосконалення, мінімізації механізму та розширення функціональності. Зараз ми не уявляємо собі життя без можливості дізнатися про час у будь-який момент. Наручний годинник настільки впевнено увійшли в наше життя, що став не тільки засобом відліку часу, а й елементом респектабельності, індивідуальності та статусу… Годинний ремінь зміцнює цей аксесуар на нашій руці і сам по собі вносить ще більше індивідуальності, гармонії та вишуканості у Ваш імідж.

Купити ремінці для елітного годинника онлайн

Види ремінців для швейцарських годинників

Перед тим, як замовити ремінь для годинника, необхідно познайомитися з різноманіттям вибору. Отже, часовий ремінь… Існують тканинні, каучукові, пластикові, силіконові, шкіряні та металеві ремінці для годинника. Кожен матеріал має переваги та недоліки, але в той же час найбільше підходить для певних умов. Так, наприклад, часовий ремінь з натурального каучуку якісний і міцний, він дуже популярний і використовується виробниками для комплектації годинників з можливістю підводного плавання. Часовий ремінь з металу, хоч і міцний, важкий і в холодну пору викликає дискомфорт внаслідок охолодження металу під впливом низької температури. Пластикові та силіконові ремінці легко миються при забрудненні, але не є досить міцними та престижними. Шкіряний ремінь для годинника, особливо зроблений за індивідуальним замовленням, може стати гарним стильним доповненням навіть до дорогих годинників. Сучасні технології обробки шкіри дозволяють надати їй практично будь-якого кольору. Можливе використання шкіри екзотичних істот – морських скатів, крокодилів, змій.

Замовити ремінь для годинника в Києві

Шкіряні ремінці для наручного годинника

Шкіряний ремінь для годинника купити можна практично скрізь, проте необхідно пам’ятати про бажану якість товару. Адже порівняно більша ціна на годинникові ремінці аж ніяк не гарантує якість. Купити ремінь для годинника гідної якості за прийнятну ціну Ви зможете у нас. Різні форми, стилі, кольори і, звичайно, якість товару не залишать Вас байдужими, принесуть радість і задоволення від покупки, підкреслять Ваш стиль і індивідуальність. Крім цього Ви можете замовити ремінці для елітного швейцарського годинника з натуральної шкіри, а також замовити виготовлення ремінців для наручного годинника в Києві в нашій майстерні Chronus Time.

Виготовлення ремінців для наручних годинників у Києві