Promo Section

Годинникова майстерня Chronus Time

Потрібне обслуговування або ремонт швейцарських годинників, але не можете підшукати досвідченого майстра? Пошуки можна припинити. Професіонали годинникової майстерні Chronus Time завжди готові допомогти Вам. При зверненні до наших фахівців, гарантується висока якість та мінімальна ціна за проведені роботи. Своєчасне обслуговування годинника дозволить зберегти улюблений аксесуар у належному стані. Тому рекомендується не відкладати на потім ремонт Вашого годинника, а вчасно звертатися до нас.

Скільки часу займає ремонт годинників у Києві?

Враховуючи величезний досвід майстрів, що працюють, і наявність відповідного професійного обладнання, вирішення цього завдання в Chronus Time відбувається дуже швидко, як правило, не більше 10 днів. Якщо необхідні комплектуючі відсутні на складі, то вони замовляються безпосередньо у виробника, однак у зв’язку з цим терміни виконання замовлення можуть збільшитися.

Обслуговування швейцарських годинників

Яка вартість послуг?

Для клієнтів важлива не лише якість проведення робіт та працездатність механізму, а й оптимальна цінова політика. Майстерня з ремонту швейцарських годинників у Києві встановила дуже лояльні ціни, однак кінцева вартість залежить від наступних визначальних параметрів:

  • моделі та марки виробу;
  • можливі видимі пошкодження;
  • стану та деяких особливостей годинникового механізму.

Уточнити цю інформацію можна лише після проведення діагностики.

Годинникова майстерня у Києві

Чи надається гарантія на ремонт годинника?

Годинникова майстерня в Києві Chronus Time піклується про своїх клієнтів, тому надається гарантія на 12 місяців. У разі виникнення несправностей з вини співробітників компанії, вони усуваються безкоштовно.

Майстерня з ремонту годинників

З якими брендами годинників Ви працюєте?

Спеціалізація майстрів охоплює сервісне обслуговування або ремонт таких марок:

  • Patek philippe;
  • Rolex;
  • Hublot;
  • Ulysse nardin;
  • Audemars piguet;
  • Breguet
  • та ін.

Крім цього, фахівці здатні зробити відновлення ексклюзивних моделей, використовуючи високоякісні оригінальні запчастини та аксесуари.

Ремонт ексклюзивних годинників у Києві

Де проводиться ремонт швейцарських годинників?

Всі роботи виконуються професійними майстрами в нашій годинниковій майстерні. Фахівці майстерні з ремонту швейцарських годинників проходять стажування на передових годинникових виробництвах. Уточнити розташування Chronus Time, а також як туди дістатися, можна у менеджерів або консультантів. У телефонному режимі вони можуть відповісти на всі запитання.

Надійна годинникова майстерня Chronus Time рада кожному клієнту.

Годинникова майстерня у Києві
Testimonials Section

22.05.2022

Ваші відгуки допомагають нам стати кращими!

Майстерня з ремонту швейцарських годинників Chronus Time цінує думку кожного замовника, орієнтуючись на їхні побажання. А залишені відгуки допомагають їй стати кращими.

*Ваш email не буде переданий третім особам і використовується тільки як ідентифікація особи.

Володимир 13.09.2021

10 із 10!

Дійсно хороша майстерня, окремий респект майстру Олександру! Все, що обговорювали, зробили дуже якісно, вчасно вклалися. У подарунок мені зробили косметичне полірування, зараз таке рідко зустрінеш, за це велике спасибі! Співвідношення ціна/якості – просто супер. Втім, усім задоволений, тепер звертатимуся тільки сюди!
Максим 06.09.2021

Зробили все на рівні!

Приніс у цю годинникову майстерню Parmigiani Fleurier Hebdomadaire і не помилився. Майстер провів діагностику годинника та визначив поломку, також домовилися про пошиття нового ременя та полірування корпусу. Коли прийшов забирати годинник був трохи здивований, тому що вони дійсно стали як нові, а ремінь за якістю здається навіть кращим за заводський!