Ремонт годинників Breitling у місті Київ

Ремонт швейцарських годинників Breitling

Кожна марка швейцарського годинника має свої певні особливості при ремонті, давайте ж розглянемо, що включають ремонт годинника Breitling і за які терміни проводиться.

Що стосується вартості ремонту годинника Breitling

До послуги ремонту відноситься розбирання всього механізму будь-яких моделей годинника Breitling, після розбирання майстер ретельно перевірить усі деталі на наявність пошкоджень, промиє їх спеціальним розчином, почистить корпус та браслет, перевірить усі функціональні характеристики, герметичність та інші показники. Після виконання ремонту годинниковий майстер змастить ваш годинник і збере його. У процесі діагностики вашого годинника Breitling буде застосовуватися лише високоякісне та сучасне обладнання.

Деталі для ремонту годинника Breitling

На всі моделі Breitling, ремонт годинників здійснюється з використанням лише оригінальних деталей, вартість зламаних деталей та механізмом оплачується клієнтом окремо від суми загального ремонту. Якщо в майстерні буде відсутня необхідна вам деталь, вона замовлятиметься в Швейцарії, що вимагатиме часу для доставки. Також у нас ви зможете замовити оригінальні ремені для годинника breitling.

Термін виконання ремонту годинника Breitling

У середньому ремонт моделей годинників цієї марки триває десь близько десяти днів. Якщо буде потрібно замовлення деталей, ремонт займе дещо довше.

Вартість визначається після діагностики і залежить від різновиду годинника (кварцового, механічного та іншого), а також від складності проведеного ремонту.

При ремонті вашого годинника наша майстерня надає вам гарантію на 1 рік, якщо ви знайдете неполадки, що з'явилися з вини сервісного центру, ми все виправимо абсолютно безкоштовно і за короткий час. Для нас головне комфорт наших покупців!