Ремонт старовинних наручних годинників в Києві. Доступні ціни на реставрацію

Ремонт наручних годинників старовинних

В руки столичних колекціонерів нерідко потрапляють дорогі старовинні годинники, які втратили всякий вид. Істотно вплинути на їх плачевний стан може тільки ремонт годинників.

Ремонт годинників, Київ має всі можливості для цього, може повернути старовинним годинникам первісний вигляд і точність ходу. Досвідчений майстер, в розпорядженні якого є спеціальне обладнання, здатний не тільки повернути механізм в робочий стан, виготовити втрачені деталі, замінити зношені елементи, очистити від старого мастила, відновити корпус (наскільки це можливо) і зовнішній вигляд годинника.

Причому майстрам нерідко доводиться стикатися не тільки з корозією, а й з грубими слідами варварського ремонту наручних годинників іншими "фахівцями" (подряпини на корпусі і механізмі, неправильно встановлені камені).

Реставрація годинників в Києві

Якісна реставрація годинника - це складний і кропіткий процес. Завдання майстра привести пошкоджений часом старовинний механізм в максимально близький оригінальному заводському вигляду вид. Роботи з відновлення полірування корпусу, очищення його від бруду і пилу, заміні скла і пошкоджених зовнішніх деталей, нанесення світломасси роблять такий годинник дорогим предметом старовини.


Проводимо якісну реставрацію годинників всіх марок. Замовте ремонт старовинних наручних годинників в сертифікованій майстерні!


Реставрація годинників недорого

Доступні ціни на ремонт наручних годинників в Києві

Передаючи з покоління в покоління старовинний наручний годинник, далеко не кожен власник піклується про його працездатність і презентабельний зовнішній вигляд. Однак настає момент, коли ремонт наручних годинників необхідний.

Звернувшись до нашу майстерню «Chronus Time» з ремонту швейцарських годинників, ви позбавите себе зайвих занепокоєнь про антикварну сімейну реліквію. Реставрація годинника проводиться нашими майстрами, які мають досвід роботи з унікальними годинниковими механізмами, з усією відповідальністю. При цьому ціни на ремонт годинників у нашій майстерні доступні всім мешканцям Києва.