Оригінальні механізми для наручних і настінних годинників від майстерні “Chronus Time”

Механизм для наручных часов в Киеве

Спеціалізацією нашої майстерні є не лише надання послуг з ремонту всіх видів годинникових механізмів, а й реалізація деталей та інструментів для ремонту. Ми здійснюємо обслуговування як сучасних, так і старовинних моделей годинників.

Механізми для наручних та настінних годинників високої якості можна замовити в нашій майстерні. Наша продукція є виробами всесвітньо відомих брендів: CASIO, OMEGA, MIYOTA, IWC, RONDA, PIAGET та інших. Оригінальні годинникові запчастини та аксесуари, які ми реалізуємо, відрізняються найвищою якістю та гарантією довгострокової експлуатації.

У нас можна замовити готові механізми для настінних годинників, корпусні деталі, скло, інструменти та спеціальне обладнання, витратні матеріали для годинникових майстерень (інструменти для ремонту годинників), годинникові аксесуари (ремені ручної роботи та фірмові моделі), приладдя для транспортування та зберігання годинників, подарункові упаковки (скриньки, коробки, футляри).

Пріоритетним напрямком нашої майстерні є надання послуг з реалізації та ремонту елітних годинників сучасних виробників. Фахівці нашої компанії, володіючи багаторічним досвідом у галузі ремонту годинників, виконують ремонти сучасних або антикварних годинників будь-якої складності. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні та оригінальні деталі, а також професійні інструменти для ремонту годинників, що є запорукою довговічної роботи годинника після ремонту.