Професійний ремонт механічних годинників у Києві

Ремонт механічних годинників в Києві

Якісний механічний годинник – це досить точний та довго працюючий механізм. Він використовується більшістю людей як найбільш зручний, функціональний та непримхливий механізм. Механічним годинникам не потрібний постійний догляд, але й вони можуть виходити зі строю та потребувати ремонту. Наш сервісний центр пропонує ремонт механічних годинників з гарантією, а також виконує широкий спектр будь-яких послуг для власників дорогих годинників.

Ремонт механічного годинника – це комплекс заходів, що дозволяють відновити точний хід та полагодити пошкодження, що виникли в процесі експлуатації. Наша майстерня виконує ремонт годинників тільки з використанням оригінальних деталей та запчастин, які поставляє завод-виробник. Наші спеціалісти мають багатий досвід у ремонті годинників як сучасного типу, так і старовинних. Якщо з будь-яких причин ваш годинник вийшов зі строю, не засмучуйтесь. Наша майстерня виконає ремонт будь-якої складності у зручні для вас терміни.

Доволі часто для відновлення годинника необхідно розібрати його та промити, прочистити деталі. Не слід займатися ремонтом самостійно. Для бездоганної і тривалої експлуатації годинника краще звернутися до професіоналів. Лише досвідчені спеціалісти зможуть точно визначити причину поломки та підібрати деталі та запчастини.

Перелік послуг нашої майстерні при ремонті механічних годинників:

- відновлює герметичність корпусу;

- чищення часових механізмів та деталей;

- виправлення пошкоджень на корпусі;

- заміна пошкоджених елементів годинника;

- коригування точності ходу.

У роботі ми користуємося основними принципами: своєчасна здана робота замовнику, використання тільки оригінальних запчастин, ремонт тільки після проведеної профілактичної діагностики. Ми приймаємо до ремонту механічні годинники будь-якого типу, тому що у нас в наявності є найсучасніше обладнання. Наші спеціалісти швидко визначають причину несправності годинника, виконають ремонт та нададуть професійні консультації з подальшої експлуатації годинника та його захисту від ушкоджень. Вас порадують найкращі в місті ціни та високоякісний сервіс. Ми полагодимо сучасні та старовинні або антикварні годинники на совість, залишивши вас задоволеними нашими послугами!