Чищення корпусу та браслета, а також полірування годинника – один з елементів технічного обслуговування.

Полірування, чищення корпусу та браслета годинника в Києві

Годинник - незамінна річ у наші дні. Постійне носіння годинника призводить до того, що мажеться браслет і самі годинники - в них накопичується пил, частинки крему (якщо володар годинника жінка.) Через це годинник залишає сліди на зап'ясті у їхнього носія. Що ж зробити для того, щоб почистити годинник, не псуючи його?

Є певні методи, що допомагають легко вивести бруд з браслета годинника. У домашніх умовах обов'язково знайдеться хоч якийсь миючий засіб або шампунь. Помістіть браслет від вашого годинника в теплу воду і додайте кілька крапель якогось миючого засобу. Воно пом'якшить бруд, що накопичився всередині браслета. Після цього візьміть зубну щітку та пройдіться нею по всій поверхні браслета. Якщо ж зубна щітка не дістає в деяких місцях, можете використовувати ватну паличку, наприклад. Наприкінці цього процесу промийте браслет холодною водою і добре витріть, щоб краплі води не залишалися всередині, це може призвести до іржі.

Але, це, звичайно, тільки чистка корпусу та браслета годинника в домашніх умовах, тому вона не дасть такого результату, як, якщо звернутися за допомогою до нас. Чому саме до нас? Так, тому, що у нас є тільки найкраще обладнання, яке дає можливість проводити технічне обслуговування годинника на високому рівні. Наші співробітники з легкістю можуть впоратися із найскладнішими забрудненнями, які знаходяться на вашому годиннику. Провести поліровку годинника спеціальним обладнанням. Крім того, кваліфіковані менеджери дадуть детальну консультацію про те, як правильно утримувати годинник у порядку.

За бажанням користувача може бути полірування годинника на нашому обладнанні, яке спеціально налаштоване на дану процедуру. Якщо ви виявили деякі подряпини на корпусі годинника, то їх дуже просто позбутися, якщо звернутися до нас. З нами ви дасте друге дихання своєму годиннику!

Але якщо, все ж таки, ваші браслети або ремінці, з якихось причин стали непридатними, на нашому сайті Ви маєте можливість підібрати якісну брендову заміну старим.