Годинникове скло. Заміна, встановлення, виготовлення, обслуговування та ремонт для швейцарських годинників

Годинне скло заміна в Києві

Ще багато років тому годинникові кришки замінило годинникове скло, яке й досі справно захищає механізм і циферблат від усіляких пошкоджень. Матеріали для виготовлення скла можуть бути різними: органічне скло, мінеральне та сапфірове.

Використовуване годинникове скло при заміні в годиннику

Органічне скло

Це досить поширений матеріал, завдяки своїй якості та низькій ціні. Цей матеріал є прозорий пластик, якому можна надати будь-якої форми завдяки його товщині. Він добре захищає годинник від пошкоджень, але, на жаль, часто страждає від подряпин. Якщо ви вибрали таке годинне скло заміна при пошкодженні, буде доцільніше, ніж реставрація.

Мінеральне скло

Мінеральне скло не таке міцне, як органічне, зате його не так легко подряпати. Причому такий матеріал для годинного скла дуже популярний, тому і асортимент дуже великий, ви зможете без проблем собі підібрати необхідне мінеральне скло. Цінова сторона такого матеріалу трохи дорожча, ніж у органічного скла, але це не заважає його популярності.

Сапфірове скло

Це найдорожчий матеріал, який використовується в елітних моделях годинника. Сапфір вирощується штучним чином і має вражаючу твердість, подряпати його майже неможливо. Але він має інший недолік, він легко б'ється порівняно з мінеральним і органічним склом. Зовні він особливо не відрізняється від мінерального годинникового скла. Щоб обробити сапфірове скло під форму вашого годинника, необхідно витратити багато сил і часу, це одна з причин, чому цей матеріал такий дорогий.

Можливі також варіанти, коли використовується комбіноване скло.

Не залежно від того, яке годинникове скло на вашому годиннику, якщо воно сильно пошкоджене, слід якнайшвидше зупинити ваш годинник, а потім звернутися в сервіс обслуговування швейцарського годинника. Наші висококваліфіковані фахівці проведуть заміну скла у швейцарському годиннику і почистять механізм від уламків. Якщо не буде скла, яке підійде під ваш годинник, ми його виготовимо за короткий відрізок часу. Також наша майстерня виконує ремонт швейцарського годинника в Києві, ми зробимо все якісно і за короткий термін.