Сервісне обслуговування годинників у Києві

Сервісне обслуговування годинників недорого

Незважаючи на масу електронних пристроїв та мобільних, обладнаних будильниками та хронометрами, механічний годинник все також популярний у мешканців Києва. Регулярне сервісне обслуговування годинника є обов'язковим при постійній експлуатації. У процесі носіння годинник піддається зовнішнім впливам, ударам, що суттєво збільшує ризик поломок.

Інструмент для ремонту годинника є далеко не у кожного киянина, саме тому слід звернутися до фахівців, а не розбирати прилад самостійно.

Обслуговування годинника: етапи роботи

Після детального огляду прийнятих на сервісне обслуговування годинника проводиться первинна діагностика. Вона включає перевірку стану самого годинникового механізму, герметичність та визначення вартості майбутнього ремонту.


Годинна майстерня в Києві

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:
Навіть якщо Ваш годинник справний, кожні два-три роки він повинен проходити діагностику та сервісне обслуговування годинника, щоб уникнути передчасного зносу деталей.


Безпосередньо обслуговування годинника будь-якої марки та моделі починається з розбирання хронометра і складається з декількох етапів:

1. Всі деталі механізму промиваються у спеціальному розчині.

2. Далі відбувається складання, у процесі якого всі деталі досконально оглядаються та за необхідності замінюються. У процесі налагодження механізм змащується та регулюється відповідно до всіх вимог виробників.

3. У обслуговування годинників входять також полірування корпусу та браслетів.

4. Повторна перевірка на герметичність.

Якісний інструмент для ремонту годинників

5. На фінальній стадії сервісного обслуговування годинника використовуються спеціальні верстати для ремонту годинника. Це механізми, що імітують носіння та дозволяють перевірити точність ходу механічного годинника.

Як знайти надійну годинникову майстерню в Києві?

На сьогоднішній день багатьох киян, змушених віддавати свій годинник на сервісне обслуговування, хвилює питання кваліфікації працівників майстерні. Важливим є також інструмент для ремонту годинника та наявність спеціальних верстатів. Все це, а також прийнятну вартість налагодження може запропонувати своїм клієнтам наша годинна майстерня “Chronus Time”. Ми здійснюємо якісне та найоперативніше сервісне обслуговування годинників будь-якої марки - перевірити самі!

Наші переваги:

Багатолітній досвід
Наші фахівці багато років проводять складний ремонт годинників різноманітних марок.
Індивідуальний підхід
Ми завжди враховує всі побажання замовника та індивідуально підходимо до кожного окремого замовлення.
Гарантія якості
Ми впевнені в якості виконаних робіт, тому даємо повноцінну гарантію на всі види послуг.
Оригінальні запчастини
Ми використовуємо для ремонту ТІЛЬКИ оригінальні запчастини від перевірених виробників.
Високий професіоналізм
Наші майстри регулярно проходять підвищення кваліфікації та мають великий практичний досвід.
Консультації з обслуговування
Ми завжди готові проконсультувати як правильно доглядати за годинниками тієї чи іншої марки та дати правильну пораду.

Ви можете замовити діагностику, сервісне обслуговування та ремонт годинника звернувшись до нас в офіс або за телефонами: (066) 296 97 87, (097) 487 83 19.