“Audemars Piguet”: ремонт годинників у Києві

Ремонт та реставрація годинників Audemars Piguet на замовлення

Бренд "Audemars Piguet" – це елітний швейцарський годинник з надзвичайним дизайном, найновішими досягненнями у сфері виготовлення механізмів та багаторічними традиціями. Однією з яких є ексклюзивний авторський підпис на кожному екземплярі. Ремонт та реставрація годинників "Audemars Piguet" вимагає від майстра кваліфікації та величезного досвіду. Все це можуть забезпечити київським власникам таких хронометрів співробітники нашої майстерні.

До наших безумовних переваг слід віднести:

• можливість гарантійного обслуговування;
• сучасне обладнання;
• використання оригінальних деталей та комплектуючих.

Замовити діагностику хронометра та дізнатися орієнтовну вартість його реставрації після падіння кияни можуть за вказаними на сайті телефонами.

Ремонт годинників "Audemars Piguet"

Елітний швейцарський бренд "Audemars Piguet" випускає свої хронометри з унікальними механізмами (у тому числі – самозводними) в обмеженій кількості. Саме тому кожен власник годинника цієї марки може вважати себе респектабельним і успішним. Однак така унікальність вимагає уважного ставлення, своєчасного сервісного обслуговування, заміни елементів живлення та регулювання точності. При цьому в роботу найскладнішого годинникового механізму варто втручатися виключно професіоналам своєї справи. Унікальність механізму робить ремонт елітного годинника "Audemars Piguet" складним і трудомістким. Кваліфіковані фахівці нашої майстерні проводять ретельне обстеження хронометра, визначають стан механізму, знаходять деталі, що потребують заміни, та оцінюють масштаби необхідного ремонту. Після цього проводиться розбирання годинників, видалення мастил та безпосередньо налагодження.

Якісний ремонт годинників Audemars Piguet недорого

Окрім ремонту та реставрації годинників "Audemars Piguet", наші майстри виконають:

• заміну браслетів та ремінців;
• чистку корпусу та скла;
• заміну елементів живлення;
• шліфування та видалення дефектів на корпусі.

Про вартість подібних процедур, терміни та можливості замовлення ремонт елітних годинників "Audemars Piguet" кияни можуть дізнатися через наш інтернет-портал або зв'язавшись з менеджерами сертифікованої майстерні з ремонту годинників Audemars Piguet за телефоном.