Професійна перевірка точності ходу годинника

Перевіряємо точність ходу годинника в Києві недорого

Спору немає, електронний годинник простий і зручний у користуванні. Але ніщо не зрівняється з механікою. Цей годинник свідчить про особливий статус свого власника. Та й стоять хороші механічні годинники дуже не дешево. Гарні речі коштують дорого. Правда, іноді потрібна перевірка точності ходу годинника, щоб механіка не збивалася і годинник показував точний час, не поспішав і не відставав.

Навіщо потрібна перевірка точності ходу годинника

Причиною відставання механічного годинника може бути не часте користування механізмом. Іноді простій може бути згубнішим, ніж постійне використання. Іноді такий ручний годинник може багато часу пролежати без діла. Власник може носити його лише з особливих випадків і забувати заводити його регулярно. У цьому випадку мастило годинникового механізму може засохнути або загуснути. А густе мастило гальмує та збиває роботу годинникового механізму. Годинник починає відставати.

Тому, якщо ви рідко користуєтеся дорогим ручним механічним годинником або забуваєте його регулярно заводити, потрібна перевірка точності ходу годинника. Краще не робити цього самостійно і в жодному разі не намагатися самому розкрутити годинник, почистити його або замінити мастило. Адже дорогий годинник так легко зламати, тому довіряти його краще тільки спеціалістам. Робити це потрібно час від часу, щоб завжди була королівська точність.


Якісна перевірка точності ходу годинника швидко і недорого.


Важливо також дотримуватися рекомендацій щодо частоти заводу механічного годинника. Це допоможе вам підтримати його у робочому стані. Заводити потрібно як мінімум раз на тиждень, адже якщо годинник працює, то мастило довше не густіє і прослужить вам довше, ніж, якщо годинник лежить без заводу. У неробочому стані мастило може загуснути або навіть засихає набагато швидше.

Перевірка точності ходу годинника - тільки у годинникових майстернях

Замовити перевірку точності ходу годинників в Києві

Не забувайте, підгонка механіки за точним часом може бути справою дуже складною і потребує деяких навичок. Це заняття вимагає терпіння та вмілості. Не всякий майстер може впоратися із цією справою. Іноді доводиться розкривати годинник, замінювати мастило або чистити їх, але буває і так, що виникає поломка і виставити годинник точно за часом можна лише усунувши її.

Таке заняття вимагає спеціальної вимірювальної апаратури. Існують різні електронні прилади для вимірювання точності ходу годинника. Крім того, точність ходу можуть перевіряти, коли годинник знаходиться в різних положеннях. Тому завжди потрібно звертатися тільки до професіоналів, щоб і годинник зберегти, і нікуди не поспішати і не спізнюватися.