Годинник “Blancpain”: реставрація та ремонт у Києві

Ремонт та реставрація швейцарських годинників Blancpain

Кожен екземпляр швейцарського годинника "Blancpain" – справжній витвір годинникового мистецтва та дизайнерської думки. Хронометри цього бренду випускаються протягом десятків років, поєднуючи в собі класичну точність, витончений зовнішній вигляд та безліч новомодних функцій. У Києві виконати професійний ремонт будь-якої моделі годинників "Blancpain", можуть фахівці нашої компанії.

Ми надаємо власникам елітних аксесуарів послуги по:

• заміні елементів живлення;
• очищенню та поліруванню корпусу;
• налагодженню точності ходу;
• відновленню хронометрів після ударів та попадання у воду.

Вартість та зразки наших робіт можна знайти на сторінках нашого сайту.

Ремонт елітного годинника "Blancpain"

Марка "Blancpain" вважається одним із найстаріших швейцарських годинникових брендів. У кожній із моделі бренду поєднується багата історія та досягнення сучасних майстрів. Це стосується і оснащених затребуваними сучасними функціями годинника, і раритетних механізмів з автопідведенням. Унікальність подібних механізмів суттєво ускладнює всі роботи з ремонту нових моделей та реставрації старовинних хронометрів.

Професійний ремонт годинників Blancpain на замовлення

Годинник "Blancpain": де замовити професійний ремонт у Києві?

Як будь-який витвір мистецтва, елітні годинники "Blancpain" вимагають від майстра ювелірної точності, наявності спеціального обладнання та запасних частин, необхідних при серйозних поломках.

Далеко не всі фахівці в галузі ремонту годинників, що пропонують жителям Києва свої послуги можуть це забезпечити. Фахівці нашої майстерні мають досвід ремонту швейцарських годинників "Blancpain" і готові виконати повний комплекс робіт з налагодження механізму. Починаючи з калібрування точності ходу та відновлення геометрії корпусу та закінчуючи заміною розірваних пружин та усуненням деформації важелів у системі ремонтуара. Замовити ремонт елітного годинника "Blancpain", дізнатися його орієнтовні терміни та вартість кияни можуть на сторінках нашого сайту. Або зв'язавшись із зазначеним у розділі "Контакти" телефоном із співробітниками сертифікованої майстерні з ремонту годинника Blancpain.