Заміна елементів живлення годинника, як профілактика відмов у роботі

Заміна елементів живлення годинника в Києві

Для багатьох годинників на руці – це не просто прилад для визначення поточного часу доби. Цей досконалий механізм, який захоплює погляди оточуючих людей, допомагає своєму власнику у всьому, і говорить про смак його господаря, про його статус, спроможність і рівень життя. Тисячі компаній у всьому світі щорічно у величезній кількості виробляють різноманітні наручні кварцові годинники. І весь цей годинник поєднує одне - заміна елементів живлення годинника.

У кварцовому годиннику середній термін служби цих елементів становить 2,5-3 роки, за умови, що батарейка нова. Сам по собі процес - заміни батарейок у годиннику не представляє складності, і іноді господар годинника намагається це зробити самостійно, або віднести його до найближчої ремонтної майстерні. Проте робити цього не варто, тому що сучасний годинник — це поєднання у пристрої високих технологій та всіх стандартів якості. Самостійно розкритий годинник - це величезний ризик занести пил і бруд у механізм, пошкодити корпус, задню кришку. Найкраще звернеться до сервісного центру.

Оскільки під "заміною елемента живлення" мається на увазі набагато більше:

1. Перевірка на герметичність корпусу до відкриття.

2. Відкриття задньої кришки, з використанням спеціальних використанням спеціальних інструментів, щоб уникнути пошкоджень кришки та ущільнювальної прокладки.

3. Перевірка та налаштування механізму при підвищеному електричному навантаженні.

4. Перевірка на герметичність корпусу після закінчення робіт.

Дуже важливо під час проведення заміни батареї, тому що елемент живлення, що вийшов з ладу, може потекти, що приведе годинниковий механізм до серйозної поломки. Якщо ви помітили у вашого годинника порушення точності ходу або стрибки секундної стрілки через поділки, то необхідно звернутися до сервісного центру для заміни елемента живлення.

Недорога заміна елементів живлення годинника в Києві

Ми запрошуємо вас до нашого сервісного центру. Наші фахівці не лише професіонали своєї справи, вони найкращі. У їхньому розпорядженні сучасне обладнання для полірування корпусу та скла швейцарського годинника, діагностики внутрішніх механізмів та перевірки герметичності. Усі витратні матеріали та запчастини тільки від виробників годинника. Великий вибір елементів живлення. Наші фахівці точно визначать і підберуть необхідний стандарт елемента живлення саме для вашого часового механізму.

У нашому сервісному центрі також можна здати годинник на профілактику, що включає заміну елемента живлення, заміну ущільнювачів і перевірку на герметичність. Також до ваших послуг косметичний сервіс: чищення, полірування корпусу та браслета годинника. Численні позитивні відгуки наших клієнтів є стимулом для підвищення якості та точності виконуваних робіт.

Наші преваги:

Багатолітній досвід
Наші фахівці багато років проводять складний ремонт годинників різноманітних марок.
Індивідуальний підхід
Ми завжди враховує всі побажання замовника та індивідуально підходимо до кожного окремого замовлення.
Гарантія якості
Ми впевнені в якості виконаних робіт, тому даємо повноцінну гарантію на всі види послуг.
Оригінальні запчастини
Ми використовуємо для ремонту ТІЛЬКИ оригінальні запчастини від перевірених виробників.
Високий професіоналізм
Наші майстри регулярно проходять підвищення кваліфікації та мають великий практичний досвід.
Консультації з обслуговування
Ми завжди готові проконсультувати як правильно доглядати за годинниками тієї чи іншої марки та дати правильну пораду.
Ви можете замовити діагностику, обслуговування і ремонт звернувшись до нас в офіс або за телефонами: (066) 296 97 87, (097) 487 83 19.