Ремонт ювелірних швейцарських годинників у Києві

Ювелірний швейцарський годинник ремонт та реставрація

Прикрашений дорогоцінним камінням, золотом і платиною елітні швейцарські годинники сміливо можна назвати дорогою ювелірною прикрасою. Що вимагає особливого догляду та своєчасного ремонту. Виконати ультразвукову чистку корпусу з інкрустацією дорогоцінним камінням, полірування браслету, регулювання точності ходу та масштабний ремонт ювелірного годинника в Києві можуть майстри нашого сервісного центру.

З'ясувати терміни відновлення геометрії та зовнішньої привабливості пошкодженого при ударі годинника жителі столиці можуть за вказаними на сайті майстерні телефонами.

Ювелірний годинник: ремонт та реставрація на замовлення

Головною відмінністю швейцарського годинника є унікальний дизайн, стиль і показова точність. Однак успішні та впливові жителі Києва все частіше купують подібні хронометри як розкішні аксесуари та прикраси. Йдеться про хронометри, виготовлені зі срібла, золота, платини та різних дорогоцінних каменів. Подібний годинник є справжнім витвором ювелірного мистецтва і потребує особливого відношення. Як від самих власників, так і від елементів живлення або браслета, що виконують заміну, годинникарям. При більш серйозних пошкодженнях ювелірний швейцарський годинник, ремонт та відновлення яких потребують особливих навичок та педантичності, можна довірити лише кваліфікованим спеціалістам нашої майстерні.

Ремонт та відновлення ювелірного годинника

Ми гарантуємо киянам:

• застосування при діагностиці та ремонті високоточного обладнання;
• використання оригінальних деталей;
• очищення механізму від пилу та застарілого мастила.

Крім того, наші співробітники повернуть пошкодженим при ударі або падінні ювелірним годинником первісний вид (відновлять геометрію, встановлять втрачені дорогоцінні камені, відполірують та замінять скло). Замовити ремонт ювелірних годинників у Києві бажаючі можуть вже сьогодні, зв'язавшись з нашими менеджерами онлайн або по телефону.

Тільки у нас ремонт ювелірних годинників у Києві виконується з особливою акуратністю, якісно і в швидкі рядки годинниковими майстрами Chronus Time.