Виконуємо родірування корпусів та браслетів швейцарських годинників

Родування корпусу та браслета годинників недорого

Якими б акуратними та педантичними не були власники швейцарських наручних годинників, на корпусі, як і на браслеті, періодично з'являються тріщини та подряпини. Не застрахований цей зручний аксесуар від падінь або ударів. Своєчасне та регулярне обслуговування годинників недорого обходиться їх власникам, а також дозволяє усунути візуальні "ознаки часу". Полірування корпусу та браслета годинників повертає їм початковий вигляд і презентабельність.

Оптимальним варіантом відновлення для власників дорогих швейцарських моделей є родірування корпусу та браслета годинника. Ця процедура забезпечує максимальний захист дорогого аксесуара від різних зовнішніх дій. Родієве покриття не тільки підвищує зносостійкість виробу, захищає від подряпин, але й помітно збільшує його жаростійкість і корозійну стійкість.

До приємних візуальних ефектів родування корпусу та браслета годинника можна віднести яскравий блиск аксесуара, що привертає увагу до його власника.

Відновлення зовнішнього вигляду швейцарських годинників

Після тривалого носіння наручні годинники нерідко вимагають догляду фахівців і відновлення зовнішніх деталей корпусу або браслета. Якщо масштабний ремонт та індивідуальне виготовлення деталей не потрібні, обслуговування годинника обходиться недорого. Значно скоротити витрати на можливий ремонт дозволить якісне родування корпусу та браслета годинника.

Фахівці нашої майстерні пропонують жителями Києва широкий спектр послуг. У тому числі - родірування корпусу годинника, ціна на яке варіюється в залежності від моделі та товщини покриття. Узгодити вартість та обговорити всі тонкощі полірування корпусу та браслета годинників вашої моделі можна, зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном.