Швейцарський годинник: відновлення геометрії корпусу

Відновлення геометрії корпусу швейцарських годинників

Кількість унікальних швейцарських годинників в Києві зростає з кожним днем. Вони відрізняються не лише високою вартістю, а й показовою складністю механізму. Завдяки новітньому обладнанню та колосальному досвіду роботи з годинниками різних марок, фахівці нашої майстерні виконають дрібне налагодження та повне відновлення швейцарських хронометрів.

У тому числі, виконають:

відновлення герметичності корпусу годинника;
• полірування браслетів, скла та корпусу;
родірування всіх зовнішніх елементів;
• налагодження точності ходу та відновлення корпусу після ударів та падінь.

З'ясувати точну вартість послуг та замовити налагодження власного швейцарського годинника кияни можуть за вказаними на порталі майстерні телефонами.

Відновлення геометрії корпусу годинника в Києві

Відновлення герметичності корпусу наручних годинників

Покупка таких дорогих аксесуарів, як швейцарський годинник, не тільки підкреслює статус власника, а й накладає на нього певні обов'язки. До яких входять ретельний догляд за власним хронометром та своєчасне сервісне обслуговування. Причому якщо йдеться про швейцарський годинник, відновлення геометрії корпусу або заміну елементів живлення не можна назвати рядовою процедурою. Адже подібні хронометри дуже часто відрізняються не лише функціональністю, а й оригінальним дизайнерським оформленням:

• оригінальна форма;
• ювелірні вставки;
• поєднання специфічних матеріалів.

Отже, працювати доводиться не лише над відновленням геометрії та герметичності корпусу годинника, але й над зовнішнім виглядом хронометра. А виконати подібну процедуру може тільки кваліфікований майстер, який має колосальний досвід і має доступ до спеціального обладнання. Таке обладнання та висококласна оптика є у нашій майстерні. Ми готові виконати будь-яке замовлення з відновлення герметичності корпусу годинника та їх масштабного ремонту.