Ремонт годинникових механізмів та реставрація годинників

Реставрація та ремонт годинникових механізмів

Ремонт годинників некваліфікованими фахівцями часто призводить до поломок деталей та необхідності їх заміни. Якщо йдеться про бюджетні моделі – простіше купити новий годинник, ніж витрачати час на ремонт. А якщо внаслідок тривалої експлуатації постраждав дорогий швейцарський годинник, може знадобитися не тільки професійний ремонт, але і реставрація годинника.

Покупка та заміна деталей для наручного годинника часто є клопіткою справою: неякісні деталі можуть призвести до повторних поломок та додаткових витрат на ремонт. Як правило, дуже важко знайти майстерню, де можна придбати оригінальні запчастини. Більшість торгових точок надають товар, приналежність якого до заявленого бренду дуже сумнівна. Тому дуже важливо довірити вирішення цієї проблеми професіоналам.

Реставрація годинника від майстерні "Chronus Time"

Спеціалізацією нашій майстерні є ремонт годинникових механізмів та реставрація годинників, а також реалізація оригінальних деталей до годинникових механізмів від провідних світових виробників. У комплексі з високим рівнем якості наших послуг клієнти отримують відмінний результат: годинник після ремонту працює чудово і більше не завдає клопоту своїм власникам.

Реставрація швейцарських годинників

При необхідності ми проведемо реставрацію вашого годинника, заміну скла та ремінця, а також ремонт годинникових механізмів, проведення яких забезпечить вашим годинникам бездоганний вигляд і довгострокову службу. Професіоналізм фахівців нашої майстерні, багаторічний досвід їх роботи, використання високоякісних оригінальних деталей – ось основні фактори, які є запорукою успіху нашої майстерні. За роки роботи ми завоювали довіру та позитивні рекомендації багатьох клієнтів. З більш детальним переліком послуг, які ми надаємо.