Обладнання та інструмент для ремонту годинників

Інструмент для ремонту годинника в Києві

Годинник завжди був і залишиться важливим і найбільш значущим аксесуаром сучасної людини. Точний час, який показує годинник, залежить від його справності та правильної роботи. Найзнаменитішим і найбільш якісним годинником славляться Швейцарія і Японія, але навіть ці, практично бездоганні механізми, можуть виходити з ладу.

Спеціалізований інструмент та обладнання для ремонту годинника

Для того, щоб відновити працездатність годинникового механізму, потрібен не тільки кваліфікований майстер, а й спеціалізоване обладнання для ремонту годинника, відповідне технологічне обладнання, а також технічні карти, крім того вкрай необхідно купити інструмент ремонту годинника. В домашніх умовах практично неможливо зробити ремонт ремонт зламаних годинників, особливо дорогих елітних марок. Найбільш популярними видами ремонту є репасаж, відновлення корпусів та браслетів, заміна скла та елементів живлення. Крім того, майстри можуть відновити герметичність корпусу та поміняти циферблат, зробити полірування. Високотехнологічний інструмент для ремонту годинника, що є в наявності, дозволяє працювати з найдрібнішими деталями, тим більше, що купити такий інструмент майстри можуть без особливих проблем. Досвідчені майстри знають, що до будь-яких деталей у годинникових механізмах торкатися руками неприпустимо, можна користуватися лише спеціальними інструментами для ремонту годинників - тонкими пінцетами. Якщо допустити контакт деталей зі шкірою пальців, то починається корозійний процес, чого допускати не можна.

Придбати обладнання для ремонту годинника

Тільки лише купівля інструменту для ремонту годинника не є вирішенням проблеми, якщо годинник зламався. Ця робота вимагає ювелірної точності, тим більше, що сучасний годинник має ряд інших функцій, крім показу часу. Так, серед найбільш популярних моделей годинника зустрічаються такі, які оснащені хронографом, вічним календарем, компасом, будильником, барометром, термометром, а в останні роки до набору функцій додалися - GPS-навігація та USB флеш-носій. Особливу гордість для виробників з Японії представляють годинник, в якому є альтернативне джерело енергії.

І навіть такі високотехнологічні механізми підлягають ремонту та можуть бути повністю відновлені після поломки.

Періодичний та професійний ремонт у хорошій майстерні потрібний будь-якому годиннику, а не тільки тим, які з тих чи інших причин перестали правильно працювати. Так, наприклад, механічним годинникам потрібно профілактичне чищення раз на рік, електронним годинникам необхідне спеціальне чищення генератора, який задає частоту ходу. Такі ремонти не можуть бути виконані вдома без відповідного обладнання та інструменту, тому купити інструмент ремонту годинника в обов'язковому випадку потрібно кожному спеціалісту з ремонту складних і точних годинникових механізмів.