Ремонт раритетних радянських механічних годинників

Ремонт радянських годинників в Києві

Радянський годинник прославився на весь світ своєю практичністю і високою якістю, навіть сьогодні він мало чим відстає від елітного швейцарського годинника. Багато поціновувачів досі носять цей раритетний годинник, єдина трудність полягає в тому, щоб знайти місце, де здійснюють ремонт старих наручних годинників.

Найкращими екземплярами радянського виробництва по праву вважаються Промінь, «МЧЗ 1 ім. Кірова", "Seconda de lux", "Штурманські", "Зоря", "Ера", "Чайка", "Ракета", "Політ Хрон" та інші. Всі ці годинники наділені високою якістю механізму і вражаючим дизайном.

Складнощі ремонту радянських годинників

Не кожен спеціаліст візьметься за ремонт радянських годинників, адже механізм досить старий, та й деталі на них відшукати не так вже й легко, їх необхідно відтворювати заново для кожної моделі. Для ремонту необхідно знайти годинникову майстерню, яка знає всі особливості радянського механізму і при цьому має необхідне обладнання для ремонту. Дійсно вражаючими стали моделі годинників для військових і льотчиків, ремонт командирських годинників вимагає ще більшої ретельності та серйозного підходу.

Ремонт старого наручного годинника в Києві

Переваги нашої майстерні

Наша годинна майстерня одна з кращих представників, які гідно справляються з ремонтом радянських годинників. У нас є все необхідне обладнання, висококваліфіковані фахівці, які можуть відтворити деталі для будь-якого різновиду такого годинника. Ми проводимо ремонт годинників марки Схід, Ракета, Промінь, Слава та інших виробників так, що ви не помітите різницю якості від радянських заводів. Ми виробляємо ремонт механічного годинника таким чином, що навіть найвибагливіший клієнт залишається задоволений нашими послугами.