Ремонт настінних годинників в Києві

Ремонт настенных антикварных часов недорого

Неизменной остается мода на красивые настенные часовые механизмы. Старинные хронографы с боем, с кукушкой, роскошные антикварные часовые механизмы, современные модели настенных часов украшают сегодня интерьеры наших домов, офисных помещений. Это обусловлено удобством, мы всегда имеем возможность поднять глаза и узнать точное время, точностью хода – как правило, отклонение точности хода настенных механизмов составляет до 20 секунд в сутки и эстетичностью изделий – настенные часы в помещениях создают особую атмосферу уюта, элегантности.

Загальновідомо, що ремонт настінних годинників - досить серйозне завдання. Такі годинники мають найскладніші механізми та сотні деталей. Найчастішими проблемами, з якими стикаються власники настінних годинників є:

- відхилення точності ходу годинникового механізму. Майстер, з урахуванням особливостей пристрою, адже настінні годинники можуть бути механічними, електронними та маятниковими, якісно виконує налаштування ходу.

- чищення механізму від пилу. Майстер, при профілактичному огляді, очищає всі деталі годинникового механізму від старого мастила, чистить годинник від пилу і змащує новим мастилом.

- поломка механізму. При зверненні до годинникової майстерні, досвідчений майстер визначить причину зупинки ходу настінного годинника і оперативно, з гарантією якості, виконає ремонт.


У нашій майстерні ремонт настінних годинників у Києві від кращих годинникових майстрів.


Чому варто довірити ремонт настінного годинника саме нам

Ремонт настінних годинників в Києві здійснює багато годинникових майстерень. Наша компанія багато років займає провідні позиції на ринку послуг з ремонту годинників та заробила репутацію надійної, відповідальної майстерні. Майстри нашої компанії мають високу кваліфікацію та багатий досвід роботи в галузі ремонту та обслуговування всіх марок і типів годинників, починаючи від найскладніших сучасних механізмів і закінчуючи настінними годинниками, виготовленим більше ста років тому.

Ремонт настенных часов в часовой мастерской Chronus Time

Бездоганною роботою і точністю ходу відрізняється настінний маятниковий годинник. Довговічністю відрізняється механічний настінний годинник. Однак, як і всім годинниковим механізмам, їм потрібний правильний догляд та регулярна профілактика. Ми якісно, ​​і з гарантією, виконуємо як ремонт настінних антикварних годинників, так і ремонт підлогових, настільних, кишенькових та наручних годинників. Після ремонту майстер налаштовує точність ходу механізмів і тестує його роботу.