Якісний ремонт підлогових годинників

Срочный ремонт напольных часов в Киеве

Підлоговий годинник відмінно вписується в будь-який інтер'єр, одночасно інформуючи про неспішний біг часу і виконуючи естетичну функцію. Для деяких людей вони справді незамінні. Однак здійснювати профілактичні чистки та ремонт підлогового годинника у власників "не прийнято". Звертатися до годинникарів і фахівців, щасливі власники годинників починають тільки в той момент, коли годинниковий механізмів починає сильно відставати або остаточно зупинився.

Ремонт підлогових годинників в Києві здійснюється в спеціалізованих майстернях, багато з яких готові взятися як за регулярну профілактику, так і за терміновий ремонт підлогових годинників різних моделей і модифікацій. У них працюють досвідчені фахівці, які встигли за свою тривалу практику побачити різні неполадки, сколи корпусів, знос оригінальних деталей годинникових механізмів та багато іншого.

Підлогові годинники: чищення, змащення, заміна деталей

Головним ворогом будь-якого годинникового механізму є час. Досить часто, ремонт підлогового годинника і встановлення точності ходу закінчується заміною масла, що за кілька років встигло втратити свої властивості і перестало виконувати свої безпосередні функції. У таких ситуаціях первинна операція – це повне видалення мастильних матеріалів, і лише після цього накладання нових мастил на окремі вузли годинника.

Крім цієї процедури, майстри, які виконують терміновий ремонт підлогових годинників, займаються синхронізацією бою і мелодії, усуненням сколів, подряпин і зовнішніх пошкоджень, заміною зношених деталей і налаштуванням точності ходу.

Наша компанія здійснює в Києві ремонт підлогових годинників всіх моделей та модифікацій. Досвідчені фахівці недорого проведуть як профілактичний, так і капітальний ремонт годинникового механізму, заміну різних деталей, чищення та, при необхідності, заміну чи реставрацію пошкодженого корпусу.