Якісний ремонт кварцового швейцарського годинника

Ремонт кварцового швейцарського годинника недорого

Кожен майстер годинника знає, що ремонт кварцових виробів не відрізняється від механічних. Це пов'язано з наявністю практично ідентичної конструкції механізмів цих типів хронографів. До подібностей між ними належать:

- наявність механізму перекладу стрілок;

- наявність механізму стрілочного типу;

- наявність колісної системи або ангренажу.

Однак, крім подібностей, кварцові хронографи мають відмінність від механічних. Дізнатися, як проводиться ремонт кварцового годинника, інші нюанси щодо ремонту можна у менеджерів нашої майстерні. Ми в будь-який час готові надати допомогу, якісно та швидко відремонтувавши кварцовий годинник будь-якої марки.

Основні аспекти в ремонті кварцових годинників

Зважаючи на кілька подібностей, ремонт кварцевого годинника здійснюється за тим же принципом, що і ремонт механічного. Насамперед, плата, елементи колісної системи та мости чистяться у бензині «калоша». При необхідності очищаються контакти в електронному блоці. Під час процедури чищення заборонено використовувати металеві інструменти, включаючи викрутки та пінцети. З цією метою рекомендується застосовувати спеціальну дерев'яну лопатку. Ідеально підійде антимагнітний латунний пінцет. Використання цього пінцета дає змогу виключити труднощі з монтажем крокового двигуна, у складі якого знаходиться ротор.

Варто відзначити, що професійний ремонт кварцового швейцарського годинника має на увазі кропітку роботу з найдрібнішими деталями хронографів. Оскільки кварцові вироби складаються з дрібніших складових, на відміну механічних. Отже, ремонтні роботи виготовляються з використанням спеціальної лупи. Зважаючи на те, що колісний механізм не піддається суттєвому навантаженню, не передає пружинну енергію, цапфи ротора і коліс обробляються мастильним складом. Мастило може загуснути через час, що призводить до зупинки годинника або похибок ходу. Отже, профілактика кварцових хронографів має бути регулярною.

Кваліфіковані годинникарі, виконуючи ремонт кварцового годинника в Києві, особливу увагу приділяють котушці індуктивності. Оскільки вона приводить у дію ротор, ротор решту колес системи. З використанням омметра та тестера перевіряється цілісність котушки. Віддаючи в наші руки кварцові хронографи, можете бути цілком упевнені у їх збереженні. Ми здійснюємо перевірку доріжок всього електронного блоку, щільності контакту з блоком, а також надійність контактів елемента живлення.