Проведення профілактичної діагностики наручних годинників на сучасному обладнанні

Профілактична діагностика наручних годинників в Києві

Наручний годинник - це не тільки стильна деталь вашого гардеробу, але й дуже важливий прилад, який завжди з вами. Чоловікам годинник надає не тільки стильний образ, але й більш мужній вигляд, по годиннику можна визначити який статус у суспільстві він займає, не дарма багато дуже забезпечених людей замовляють індивідуальний годинник, щоб підкреслити своє становище в суспільстві. Жінкам годинник надає елегантність і жіночність. Але не всі знають, що періодично необхідна профілактична діагностика наручного годинника будь-якого виду.

Дані поради стануть у нагоді власнику будь-якого наручного годинника.

Механічний годинник потребує своєчасного регулярного коригування точності ходу, очищення та змащення. Без своєчасно проведеної профілактики годинник може зупинитися через загустіння старого мастила. Якщо ви тимчасово не користуєтеся годинником або часто гуляєте в морозну погоду, то мастило густіє ще швидше і його необхідно регулярно заводити, щоб уникнути зупинки механізму та правильного розподілу мастила.

Як часто проводять профілактичну діагностику годинника

Якщо немає додаткових поломок, варто звертатися до спеціалізованих кампаній не рідше ніж раз на два - три роки. Не намагайтеся розкрити корпус годинника самі, адже випадково потрапила всередину пилинка може зіпсувати точність ходу. У годиннику багато крихких деталей, які легко пошкодити.

У яких випадках годинник може зіпсуватися?

Часто пил може потрапити всередину механізму через мікротріщини, що з'явилися на склі годинника, тому із заміною скла не можна зволікати. А у разі розбиття скла, уламки можуть зламати деталі механізму, циферблат та стрілки. Через близькість до відео та аудіоапаратури намагнічуються деталі механізму і внаслідок чого порушується його робота.

Наша компанія проводить ремонтні роботи всіх видів годинникових механізмів, заміну зламаних деталей, заміну елементів живлення, а профілактична діагностика годинника на нашому сучасному обладнанні дасть вашому годиннику друге життя.