Високоякісний ремонт годинників у Києві, гарантія якості від майстерні “Chronus Time”

Високоякісний ремонт годинників у Києві

Годинники є важливою атрибутикою, що підкреслює стиль та імідж кожної людини. Та навіть дуже високоякісні, відомі швейцарські годинники, нажаль, можуть зламатись. Сучасні годинники – це результат багатовікової роботи над вдосконаленням годинникових механізмів. Виходячи з цього, слід розуміти, що ремонт годинників у Києві – це послуга, що може бути надана лише професійними майстрами, які добре розуміються на всіх деталях и механізмах.

Наша майстерня пропонує професійний та високоякісний ремонт годинників, Київ знає, що нашим майстрам можна довірити ремонт будь-якої складності. Майстерня пропонує не лише якісне обслуговування на сучасному рівні, а й широкий перелік послуг. Ми виконуємо профілактичний огляд та технічне обслуговування годинників будь-яких марок; виконуємо ремонт кварцових, механічних, а також швейцарських годинників.

Список послуг на ремонт годинників у Києві

Майстри нашого часового сервісу виконують найскладніші ремонти, заміняють елементи живлення, скляні поверхні циферблату, ремені та браслети. Пропонуємо коригування точності ходу годинників та виконуємо ультразвукове чищення. Якщо ви маєте сумніви стосовно справжності та оригінальності вашого годинника або деяких окремих його механізмів, наші майстри виконають перевірку та встановлять, чи дійсно ваш годинник не є підробкою. Це далеко не самий повний перелік того, які послуги з ремонту годинників готові запропонувати наші майстри.

У нашій майстерні використовується лише сучасне високотехнологічне обладнання. Ми замовляємо тільки оригінальні деталі та обов’язково надаємо гарантію на виконані роботи та послуги. Ми розуміємо, що годинники – це ваш імідж, що підкреслює ваш статус так само, як автомобіль, ювелірна прикраса чи брендовий одяг.

Якщо ви бажаєте, щоб ваш годинник працював якомога довше, пропонуємо вам періодично проводити діагностику роботи улюбленого аксесуару. Доволі часто поломку механізму викликає його забруднення, висихання масла, потрапляння вологи у внутрішні деталі та до корпусу. У такому випадку краще одразу звернутися до майстрів, які в найкоротші строки відновлять бездоганну роботу годинника. На ремонт годинників ціни встановлюються у відповідності до необхідного ремонту, доступні та лояльні для кожного клієнта. Індивідуальний підхід, досвідченість та відповідальне ставлення до роботи – основа нашої багаторічної роботи з клієнтами.