Здійснення ультразвукового чищення годинника в місті Київ

Ультразвукове чищення годинників в Києві

Швейцарський годинник звичайно довговічна і практична річ, але з часом йому все ж таки знадобиться чищення корпусу та браслета годинника, щоб повернути йому належний зовнішній вигляд. Тривалий час чищення здійснювалося механічним способом, але тепер з'явилася нова послуга ультразвукового чищення. Давайте розглянемо, що вона являє собою.

Для чого потрібне ультразвукове чищення годинника

Ультразвукове чищення це найбезпечніший спосіб очистити годинник від забруднень. За допомогою такого чищення метал знову придбає свій первозданний блиск, годинник і браслет звільняться від пилу та бруду навіть у найнедоступніших місцях, при цьому ультразвукове чищення годинника не залишає подряпин і пошкоджень, як механічне.

Коли необхідне чищення?

Чистка вашого годинника буде потрібна перед ремонтом механізму ну або просто для надання первозданного вигляду, адже згодом він забруднюються. В середньому для профілактики годинник слід приносити на ультразвукове чищення раз на два роки, або залежно від ситуації.

Технологія ультразвукового чищення годинника

Для ультразвукового чищення використовується ванна, яка заповнюється спеціальним розчином. Від металевих стінок, за допомогою вбудованого пристрою, передаються коливання через рідину на корпус та браслет годинника. Таким чином, проводиться ретельне очищення, яке тільки можливе на сьогодні.

У нашій майстерні обслуговування швейцарських годинників ми виконуємо ультразвукове чищення за допомогою найякіснішого та найсучаснішого обладнання. Ми в цій галузі найкращі, - якісний ремонт швейцарських годинників. наші фахівці почистять ваш годинник швидко і якісно, вони знову знайдуть вишуканий блиск.