Ремонт годинників Zenith у Києві

Якісний ремонт годинників Zenith

Прославлений бренд Zenith має не тільки цікаву історію розвитку, а й найбагатший модельний ряд годинникових механізмів високого класу. Точність хронометрів марки встигли оцінити не лише жителі Києва, а й увесь "годинниковий" світ: Zenith був удостоєний різних премій та нагород понад 1500 разів.

Але навіть такі надточні механізми періодично потребують втручання фахівців. Для будь-якої моделі Zenith ремонт годинників можуть здійснювати тільки сертифіковані майстри, які працюють у нашій компанії.

Ремонт швейцарських годинників Zenith: тонкощі налагодження

Виготовлення кожної окремої моделі годинника Zenith – тривалий і кропіткий процес. Це філігранна робота сотень фахівців, які обробляють, полірують, штампують та гравіюють деталі кожного механізму.


Годинникова мастерская у Києві

ПОРАДА ЕКСПЕРТА: Пам'ятайте, що для збереження шкіряного ремінця годинника в ідеальному стані необхідно уникати прямих сонячних променів, попадання води та косметичних засобів. А при випадковому намоканні ні в якому разі не сушити на нагрівальних приладах.


У багато хронометрів марки вбудовуються додаткові функції та особливості (мала секундна стрілка, покажчик дати, складні гребінки для всіх типів бою та інше). Це робить їх більш зручними та затребуваними у жителів Києва, проте істотно ускладнює ремонт годинників Zenith.

Фірмові ремені для годинника Zenith

Для налагодження годинникового механізму майстру потрібно, перш за все, добре розумітися на всіх моделях і мати досвід роботи з кожним з них. При належній кваліфікації фахівець може виконати ремонт швейцарського годинника Zenith оперативно, використовуючи лише автентичні деталі та матеріали. У нашій сертифікованій годинниковій майстерні послуги налагодження зазвичай входять:

• заміна скла, полірування годинників;

• чищення годинника (видалення старих мастильних матеріалів, пилу тощо);

заміна батарей на кварцові механізми;

• перевірка герметичності годинника;

• реставрація після падіння та удару;

• заміна пошкоджених деталей;

• полірування годинника.

Крім того, у нашій майстерні ви зможете відполірувати браслети, укоротити та замінити ремені для годинника Zenith. Наші співробітники зроблять цю роботу в найкоротші терміни.