Поради майстра найкращої годинникової майстерні в Києві з ремонту та правильного догляду за швейцарськими годинниками

Советы по уходу за швейцарскими часами

Швейцарські годинники створювались протягом багатьох років найкращими годинниковими майстрами. Завдяки цьому великому досягненню ми можемо насолоджуватися цими складними механізмами, оснащеними якісними деталями та матеріалами. З огляду на унікальність і престижність швейцарських годинників, слід розуміти, що і догляд за ними повинен проводитися на найвищому рівні. Давайте ж розглянемо, що необхідно для того, щоб ваш годинник працював довго і справно.

Основні правила з догляду за швейцарськими годинниками

- щоб завести годинник, їх слід попередньо зняти з руки. При цьому швейцарський годинник ручного заводу слід заводити постійно в однаковий час. Також слід пам'ятати, що між 21 і 24 числом, а також між 10 годинами вечора і двома ночі механізм годинника сам переводить дату, так що в ці моменти не можна змінювати дату вручну.

- швейцарський годинник слід зберігати в коробочці або шкатулочці, з м'якою оббивкою, щоб унеможливити пошкодження скла. У більшості випадків в таких годинниках встановлюють сапфірове скло, воно звичайно дуже міцне, але все ж таки можливість пошкоджень залишається, особливо якщо вони труться об інші сторонні предмети в сумці. Якщо на вашому годиннику з'явилося пошкодження, слід негайно зупинити годинниковий механізм і віднести швейцарський годинник у ремонт.

- не слід залишати ваш годинник поруч із побутовою технікою або іншими предметами, що випромінюють магнітні поля, це зашкодить механізму. Також слід тримати годинник подалі від різних хімічних речовин.

- якщо у вас механічний годинник, то слід знати, що різкі рухи можуть змінити хід годинника і вкоротити їх термін життя незалежно від того протиударні вони чи ні. Також у швейцарському годиннику не слід займатися спортом, ремонтними роботами по дому або іншими діями, які їх можуть пошкодити. Для спортивного способу життя підходить годинник з міцним і водозахисним механізмом на каучукових ремінцях.

- один з основних моментів, що будь-який механізм вимагає відвідування годинникового майстра хоча б раз 2-3 роки, щоб фахівець його перевірив, замінив мастила, почистив та відполірував скло та корпус. Теж стосується і кварцового годинника, тільки з відвідуванням через кожні три - п'ять років. Наша годинникова майстерня в Києві простежить за справною роботою вашого швейцарського годинника і здійснить необхідний ремонт за дуже короткі терміни. Також не слід замінювати батарейки власноруч, щоб не запорошити механізм, але в той же час пам'ятайте, що заміна повинна бути своєчасною, інакше старі батареї можуть окислитися та зіпсувати механізм.

Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані з роботою вашого швейцарського годинника або їх ремонтом, наші фахівці із задоволенням допоможуть вирішити вашу проблему. Ми сподіваємося, що швейцарський годинник порадує вас справною роботою та елегантним зовнішнім виглядом.