Сучасне обладнання для ремонту годинників, яке використовується в нашій майстерні.

Оборудование и приборы для ремонта часов

Висококваліфіковані спеціалісти в нашій майстерні працюють, використовуючи виключно сучасне обладнання для ремонту годинників. Щоб ви могли ближче ознайомитися з нашою роботою, ми вам розповімо про наше обладнання та його призначення.

Прилади для діагностики годинників у нашій майстерні

Тестовий прилад Watch Expert

Це спеціальний тестовий прилад для механічних годинників, щоб визначити помилки стукоту годинника та їх точність ходу. Завдяки цьому приладу тестування стає швидким і максимально точним. До нього додається Expert Q, який призначений для годинників камертонного типу та кварцових.

Прилад ALC 2000

Він застосовується для визначення герметичності вашого годинника, перевірка проводиться за допомогою деформаційного аналізу. Цей прилад чинить тиск на годинник, і він трохи деформується, а прилад, таким чином, визначає герметичність годинника.

Q Test 6000

Це пристосування відноситься до приладів для діагностики годинників, але в даному випадку саме кварцевих. Причому пристрій досить універсальний, представляє весь набір вимірювань для точної та якісної перевірки.

Також до приладів для діагностики кварцового годинника належить і New Tech Handy.

Прилад Cyclonic Rate

Цей дуже зручний прилад допомагає годинниковому майстру за короткий час перевірити наскільки точно і справно функціонує аналоговий кварцовий годинник. Cyclonic Rate дозволяє майстру дуже швидко знайти неполадку у вашому годиннику.

Як бачите у нашій майстерні виключно якісне та сучасне обладнання. Усі тестові обладнання та верстати для ремонту годинників проходять постійні перевірки, так що ви довіряєте свій годинник у надійні руки.